Rozszerzenia domen .lapy.pl oraz .lezajsk.pl
4 listopada, 2018
Domeny internetowe - rozszerzenia domen .wien i .wiki
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wien i .wiki
4 stycznia, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .com.pl oraz .sex.pl

Domena .com.pl

Prowadzisz biznes wykraczający po za granice Polski? Twoja nazwa firmy nie jest dostępna wśród rozszerzenia domenowego .com ? Sprawdź inne pokrewne rozszerzenia. Jedną z nich jest com.pl To bardzo wygodne rozszerzenie sugerujące odbiorcy, że nasza firma działa zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Wybierając taką a nie inną domenę, nasza strona www posiada adres com.pl a także wszystkie skrzynki poczty mailowej obowiązujące na tej domenie. Dzięki temu zachowujemy spójność komunikacji z odbiorcą i profesjonalny wizerunek firmy. Jeśli mielibyśmy wskazać strony, które opierają się na tej domenie to np. nick.com.pl, xc.com.pl, prawojazdy.com.pl, eobuwie.com.pl, di.com.pl, dhl24.com.pl, rybnik.com.pl, nicolaus.com.pl, heineken.com.pl, botland oraz euro.com.pl.

Domena .sex.pl

Jest najczęściej domeną przypadającą stronom erotycznym. Domeny .sex.pl należą do kategorii tzw. domen funkcjonalnych. Prosperują w obrębie jednej, konkretnej branży. Decydując się na takie funkcjonalne rozszerzenie gwarantujemy sobie bezproblemowy komunikat dla odbiorcy, czym się zajmujemy i z jakiej branży pochodzimy. Kiedy wybór domeny na funkcjonalną naprawdę się opłaca? Stosując słowo kluczowe dla naszej branży w nazwie domeny gwarantujemy sobie łatwiejsze i tańsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Stosując rozszerzenie sex – odbiorca nie ma wątpliwości do jakiej branży należy nasza strona, a jej wyszukanie w sieci nie powinno przysporzyć problemów.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok