Domeny internetowe – rozszerzenia domen .com.pl oraz .sex.pl
1 grudnia, 2018
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wien i .wiki

Domeny internetowe - rozszerzenia domen .wien i .wiki

Domena .wien

Wiedeń jest stolicą Austrii. To największe austriackie miasto to bogate kulturowo centrum turystyczna. Jest to miasto akademickie. Wiedeń jest też miastem klasyków wiedeńskich, więc jeśli pracujesz w operze, która wystawia opery w Wiedniu to .wien powinna przypaść Ci do gustu. Stolica Austrii to także centrum administracyjne, przemysłowe oraz handlowo usługowe. Domena wiąże się z pewnymi wymogami, które są surowo wymagane. Osoby rejestrujące tę domenę powinni być w związkach ekonomicznych, turystycznych, społecznych, kulturowych lub historycznych z Wiedniem. Kiedy dana firma rejestruje się pod tą domeną, to może być proszone o potwierdzenie odpowiednich kwalifikacji. Domena .wien to świetna opcja dla biur turystycznych oraz firm przewozowych mających związki z Wiedniem. Doskonale sprawdza się w dla wiedeńskich hoteli, restauracji. Skorzystaj z tej domeny, jeśli promujesz atrakcje turystyczne lub instytucje kulturalnych znajdujące się w Wiedniu. Domenę .wien kupisz na https://www.cal.pl/domena-wien.

Domena .wiki

Witryny wiki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Promują one wirtualne encyklopedie, które każdy może edytować. Jest to ogromne kompendium wiedzy. Z witryn tych korzystają bardzo często uczniowie oraz wszystkie osoby głodne i spragnione wiedzy Dzięki, tej domenie możesz zostać Twórcą swojej własnej wirtualnej encyklopedii i poszerzyć grono swoich czytelników. Interesujesz się ciekawostkami i informacjami ze świata? Jesteś dziennikarzem? Być może piszesz bloga, którym dzielisz się wiadomościami o świecie? Jeśli na choć jedno z pytań odpowiedziałeś ,,TAK ‘’ to z pewnością to rozszerzenie domenowe jest dla Ciebie.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok