Rozszerzenia domen .es oraz .fi
Rozszerzenia domen .es oraz .fi
17 października, 2018
Rozszerzenia domen .lapy.pl oraz .lezajsk.pl
4 listopada, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .klodzko.pl oraz .konin.pl

Domena .klodzko.pl

Kłodzko to miasto mające ponad 27 tysięcy mieszkańców, zlokalizowane w województwie dolnośląskim, jest siedziba powiatu kłodzkiego i gminy wiejskiej Kłodzko. Domena .klodzko.pl jest przypisana do grupy domen regionalnych, które wręcz idealnie sprawdzają się w lokalnym biznesie. Domena ta, charakteryzuje się niskim kosztem utrzymania oraz dobrą dostępnością. Sugeruje również odbiorcy miejsce działalności przedsiębiorstwa. Organizacja opiekująca się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Popularne strony, które wykorzystują tą domenę to: drobne.klodzko.pl, dentysta.klodzko.pl, apteka.klodzko.pl, lew.klodzko.pl, weterynarz.klodzko.pl, wypozyczalniarowerow.klodzko.pl, pomoc-drogowa.klodzko.pl oraz domax.klodzko.pl. Minimalna liczba znaków w nazwie domeny to 3, a maksymalna 63. Nie istnieją żadne większe wymagania, które muszą zostać spełnione w celu rejestracji domeny.

Domenę zarejestrujesz na https://www.cal.pl/domeny

Domena .konin.pl

Konin to miasto w środkowej Polsce, zlokalizowane we wschodniej części województwa wielkopolskiego, umiejscowione nad Wartą. Pod względem liczby ludności jest trzecim (po Poznaniu i Kaliszu) miastem w województwie wielkopolskim. Domena konin.pl przynależy do kategorii domen regionalnych, cechujących się niskim kosztem rejestracji oraz odnowienia. Minimalna liczba znaków w nazwie domeny to 3, a maksymalna 63. Nie ma żadnych większych wymagań, które muszą zostać spełnione w celu rejestracji domeny.

Rejestrację domeny dokonasz na https://www.cal.pl/cennik-domen

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok