Rozszerzenia domen .klodzko.pl oraz .konin.pl
2 listopada, 2018
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .com.pl oraz .sex.pl
1 grudnia, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .lapy.pl oraz .lezajsk.pl

Domena .lapy.pl

Łapy jest to miasto znajdujące się w województwie podlaskim w powiecie białostockim. Położone jest na Nizinie Północno podlaskiej nad rzeką o nazwie Narew. Według danych z 2012 roku miasto liczyło ponad 16 tysięcy mieszkańców. Domena lapy.pl, to domena, która należy do kategorii domen regionalnych, bardzo często wykorzystywanych w celu promowania lokalnych przedsiębiorstw oraz instytucji. Domeny regionalne wyróżniają się niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domeny krajowe. Organizacja, która opiekuje się Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków jaka musi być zachowana w nazwie domeny przy rejestracji jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63. Aby zarejestrować domenę .lapy.pl nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań.

Tą domenę zarejestrujesz na stronie cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld

Domena .lezajsk.pl

Leżajsk jest to miasto w Polsce, które jest zlokalizowane w północnej części województwa podkarpackiego, siedziba powiatu leżajskiego. Leży ono w dolinie Sanu, na skraju dawnej Puszczy Sandomierskiej. Według danych, które pochodzą z 2010 roku miasto liczyła ponad 14 tysięcy mieszkańców. Domena lezajsk.pl należy do kategorii tak zwanych domen regionalnych, które charakteryzują się dość niskim kosztem jej rejestracji oraz odnowienia. Liczba znaków jaka musi być zachowana w nazwie domeny przy rejestracji jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63. Aby zarejestrować domenę .lezajsk.pl nie musimy spełniać żadnych dodatkowych wymagań.

Domenę możesz zarejestrować na cal.pl/domeny-seo

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok